Skleněná láhev na vodu je efektivním společníkem do práce i na cestu

Skleněná láhev na vodu náleží mezi základní výbavu nejen při cestě do přírody, na výlet, do práce, do tělocvičny, ale také do města apod. Nejen v letních horkých dnech je zapotřebí mít u sebe vždy k dispozici adekvátní tekutinu.
ovocná limonáda.jpg
Jedná se o český výrobek vyrobený z nezávadného materiálu. Tímto máte garanci, že vámi vybraná skleněná láhev na vodu je velmi praktickým pomocníkem nejen na cesty. Sklo je přírodní materiál a jedná se o nejlepší variantu v rámci nádoby na pití. Výhodou výrobku je, že si lze zvolit velikost a taktéž barevný uzávěr. Láhev je určena pro teplé i studené nápoje.

Zajisté alespoň jednou každý zažil situaci, kdy pociťoval potřebu vody, ale zkrátka nikde ani poblíž nebyla možnost zakoupit si pití či se napít obyčejné vody. A nutno podotknout, že nosit s sebou velkou PET láhev je nepraktické a dnes už zdaleka ani není trendy.

V tomto případě je ideálním řešením láhev ze skla, která je velmi praktická. Výhodou je i lehkost výrobku a možnost volby velikosti. Pozitivní je i skladnost, díky tomu tak láhev můžete bez problému nosit v kabelce. Neopomenutelnou záležitostí je i šetrnost vůči životnímu prostřední oproti plastovým lahvím.
láhve s víčky.png
Interesantní design a doživotní záruka

Výrobek zaujme hned na první pohled svým interesantním designem. Pozitivní je výběr barvy víčka. Kdy tak lze zvolit nejen vámi oblíbenou barvu, ale také docílit toho, že láhev bude sladěna barevně s interiérem, vaší kanceláří či s vaší kabelkou nebo taškou.

I když se jedná o velmi kvalitní výrobek z odolného českého skla, pokud by se však stalo a nádoba se rozbila, máte garanci v doživotní záruce. V takovém případě postačí jen zaslat fotografii rozbité láhve s dokladem o koupi. Jakmile dojde k uhrazení částky za balné a poštovné, obdržíte okamžitě novou nádobu.

Zatímco nejmenší velikost je ideální do auta či jako pohotovostní tekutina do kabelky, naopak větší velikost je ideální v rámci dodržování pravidelného pitného režimu.