Profesionální služby


Rozhodli jste se, že už nechcete mít úplně bílou kůži a na slunci se vám zkrátka stále nedaří opálit? Nabízíme vám naše kvalitní a profesionální služby. Navštivte solárium brno a my se o vás skvěle postaráme. Ani nemusíte jezdit k moři a stejně budete mít nádherně opálenou bronzovou pokožku, kterou vám jistě budou všichni známí i kolemjdoucí závidět. Používáme jen tu nejkvalitnější techniku, takže se nemusíte bát, že by opálení nevypadalo dostatečně realisticky nebo dokonce zvláštně oranžově. Nastavíme vám podmínky přesně podle vašich potřeb, takže všechno bude přesně vám na míru.

opalování

Svěží a krásná pokožka

Jestliže jste prošvihli možnost jet na letní dovolenou k moři a tím pádem jste se ošidili o pokožku políbenou sluncem do zlatova, nemusíte smutnit. Naše služby jsou tu jen a jen pro vás. Využijte jednorázovou návštěvu nebo si rovnou pořiďte cenově výhodnou permanentku a mějte jistotu, že už vaše pokožka nikdy nebude sněhově bílá, ale naopak vždy krásně do bronzova opálená. Ženy to jistě ocení před svatbou nebo jakoukoliv jinou událostí, na kterou potřebují být kompletně upravené a šik. Neváhejte a objednejte se k vám, pokusíme se vám co nejvíce časově přizpůsobit, abyste měli u nás naprostý komfort.

moře

Moderní technologie

Využíváme jen ty nejkvalitnější a nejmodernější technologie, takže se u nás vůbec nemusíte obávat o své zdraví. Ať už chcete nahodit odstín pokožky před začátkem léta nebo si potrpíte na permanentně tmavší barvu kůže, jste u nás naprosto vítáni. Vyberte si některou ze služeb z naší nabídky, pokud si nebudete vědět rady, rádi vám poradíme, jaká varianta je pro vás ta nejvýhodnější, a bude k vám nejlépe pasovat, abyste vypadali skutečně elegantně a krásně. Také aby vaše pokožka nevypadala příliš uměle, což by se rozhodně minulo svým účelem a vy byste investovali svůj čas i peníze zbytečně.